سفارش دوخت و نصب پرده در زمان کرونا

سفارش دوخت و نصب پرده در زمان کرونا

این روزها که کرونا فراگیر شده و بهتر است کمتر از خانه خارج شویم، برای خرید پرده ممکن است با مشکل مواجه شویم. زیرا برای خریدن پرده باید به پرده فروشی مراجعه کنیم، محصول مورد نظرمان را انتخاب کنیم و سفارش دهیم تا خیاط پرده آن را دوخته و نصاب پرده بیاید و پرده را نصب کند.

اما با کمک استادکار لازم نیست به پرده فروشی مراجعه کنید. زیرا می توانید سفارش دهید تا یک پرده دوز ماهر با انواع کالیته های پرده به منزل شما مراجعه کرده و از میان آنها محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین پرده دوز اندازه پنجره ها را می گیرد تا خیالتان از این بابت نیز راحت باشد. بعد از اینکه انتخاب ها انجام شد، پرده های شما در سه تا چهار روز دوخته شده و متخصص آن را به منزلتان می آورد تا کار نصب پرده را انجام دهد.
از خیاط پرده تا نصاب پرده همگی از بهترین متخصصان استادکار هستند که کار را با کیفیت عالی و فوق العاده برایتان انجام خواهند داد.

چه کارهای دیگری را می توان به استادکار سپرد؟

استادکار اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات است و هر خدمتی مربوط به خانه، ساختمان و خودرو داشته باشید را می توانید از این اپلیکیشن درخواست کنید. از کارهای بنایی و بازسازی ساختمان، تعمیراتی و تاسیساتی ساختمان، تعمیر لوازم منزل گرفته تا کارهای نظافت منزل، قالیشویی ، مبل شویی و…
کارهای نظافتی یکی از محبوب ترین خدمات بین مشتریان استادکار است زیرا افرادی که از طرف استادکار برای این کار فرستاده می شوند همگی از بهترین متخصصان نظافتی هستند که تعهد و توانایی بالایی در انجام کارها دارد. به همین دلیل کارهایی مانند نظافت منزل، نظافت راه پله و مشاعات و حتی نظافت شرکت و نظافت محل کار را با خیال راحت می توان به آنها سپرد.

در شرایط کرونا چطور به استادکار اعتماد کنیم؟

استادکار مرجع آنلاین خدمات است بنابراین خدمات گوناگون منزل، ساختمان، خودرو، تعمیرات، نگهداری تأسیسات و… از جمله کارهایی است که می‌توان از طریق استادکار سفارش داد. توجه داشته باشید که قیمت‌های این خدمات به‌صورت شفاف به شما اعلام می‌شود. به‌این‌ترتیب شما به‌راحتی می‌توانید کارهای ساختمان را با برنامه‌ریزی مناسب و قیمت شفاف انجام دهید.
شرایط و استانداردهای استادکار برای ارائه خدمات با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا بسیار سختگیرانه است. استادکار با در اختیار داشتن بیش از ۵۰ هزار متخصص، از ابتدای شیوع کرونا تلاش کرد با رعایت تمامی اصول بهداشتی، ارایه خدمات به شهروندان را بدون وقفه انجام دهد تا نیاز مردم برای بیرون آمدن از خانه به حداقل برسد. هم برای حفظ سلامتی شهروندانی که از خدمات استادکار استفاده می‌کنند و هم تامین سلامت نیروهای متخصص همکار ، تلاش کرده با ارایه آموزش‌های لازم در زمینه چگونگی رعایت اصول ایمنی و بهداشتی به آنها و همینطور تامین ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده موردنیاز، خدمات خود را به شیوه‌ای مطمئن و ایمن به شهروندان ارائه کند.
شهروندان تهرانی و کرجی می‌توانند با اطمینان خاطر نسبت به آموزش‌های ارائه شده به متخصصان استادکار و همچنین رعایت اصول بهداشتی، برای هرگونه سرویس‌ فنی و خدماتی مورد نیاز خود اعم از تعمیرات لوازم منزل، سرویس تاسیساتی، خدمات ضدعفونی شرکت‌ها و منازل و دیگر خدمات فنی اورژانسی، از این اپلیکیشن استفاده کرده و خدمات مورد نیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از لحظه سفارش، دریافت کنند.

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.