آکواریوم اصفهان ، آشنایی با اکواریوم زیبای اصفهان

آکواریوم اصفهان

آکواریوم اصفهان

رفتن به آکواریوم همیشه جذاب است به خصوص آن که در یک سفر هیجان انگیز از این مکان دیدن کنید، برای همین اگر به اصفهان سفر کردید بازدید از آکواریوم اصفهان را در کنار خرید سوغات اصفهان از دست ندهید. یکی از اماکن تفریحی اصفهان که معمولا در هر فصلی مخاطب خودش را داراست، پارک ناژوان است که اصفهانی‌های مقیم، آن را ناژوون یا ناژنون هم خطاب می‌کنند و  واقعا تفریحات آن هم کم نیست.

علاوه بر جنگل، تله‌سیژ، درصورت بازبودن آب قایقرانی و رفتینگ، کافی شاپ و باغ‌های زیستی همچون باغ پرندگان، آکواریوم هم از جاذبه‌های خاص این منطقه است. آکواریومی دارای انواع گونه‌های آبزی که در زیستگاه‌شان به شما نزدیکند.

آدرس آکواریوم اصفهان

آدرس دقیق آکواریوم اصفهان این است: شهر اصفهان، خیابان الفت، پارک ناژوان.

قیمت بلیط آکواریوم اصفهان

قیمت بلیط آکواریوم اصفهان برای هر گردشگر ایرانی 18 هزار تومان است.

ساعت کار آکواریوم اصفهان

آکواریوم اصفهان، در تمام ایام هفته از ساعت 09:00 الی 19:00 میزبان بازدیدکنندگان است.

ورودی آکواریوم اصفهان

بعد از ورود به مجموعه جنگلی ناژوان و گذر از خیابان دو طرفه و باریک آن به میدانی می‌رسید که آدرس باغ خزندگان و آکوریوم بر روی تابلوهای راهنما اطراف آن مشخص است. دور میدان و کمی بالاتر از میدان، پارکینگ ماشین وجود دارد و مناطقی از خیابان هم قابل توقف و پارک خودرو هستند.

ورودی آبی و موجی شکل باغ خزندگان و آکواریوم جای سوالی برای پیدا کردن محل دقیق این مجموعه باقی نمی‌گذارد.

پس از ورود، سمت چپ، سنگ‌های خاکستری که در وسط آن‌ها یک در شیشه‌ای تعبیه شده و محیطی شبیه به یک غار سنگی را بوجود آورده راه ورود به آکواروم را مشخص کرده است. با بالارفتن از سطح شیب‌داری که در مقابل غار وجود دارد و حرکت کالسکه و ویلچر را هم ممکن کرده به گیت ورودی و بلیط فروشی مجموعه می‌رسید.

بعد از تهیه بلیط، اجازه ورود به راهرویی را پیدا می‌کنید که البته شیب تقریبا زیادی دارد، اما همچنان مناسب حرکت اشخاص، ویلچر و کالسکه است. با گذر از راهروی مارپیچی به سالن وسیع یک کافه و درب ورودی آکواریم می‌رسید.

کافه مجموعه شامل میز و صندلی‌های بسیاری است که با اشکال دریایی و کشتی طراحی شده است، البته در چندبار مراجعه ما، خدمات خاصی ارائه نمی‌داد اما یخچالی از خوراکی در آن وجود دارد، همچنین پیش از ورود به محوطه آکواریوم‌ها، عکاسی از شما عکس می‌گیرد که بعد از بازدید از آکواریوم می‌توانید عکس خود را با تصاویر پیش‌زمینه‌ خود آکواریوم چاپ کنید و به یادگار ببرید.

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.