ممبر فیک تلگرام رایگان

این روزها ممبر فیک تلگرام رایگان، این امکان را برای کسانی که می‌خواهند در تلگرام گروه یا کانالی بسازند و در‌آمدی داشته باشند و کارشان را ارتقا دهند فراهم کرده است. بسیاری از ادمین‌های این کانال‌ها بدنبال ممبر فیک تلگرام رایگان هستند که به راحتی هم نمی‌توان آن را دریافت کرد، چون بسیاری از این ممبر‌های فیک پولی هستند و برای دریافت آن باید هزینه‌ای پرداخت کرد.

ممبر فیک تلگرام رایگان یا ممبرهایی که باید برای آن هزینه کنید، مزایا و معایب مربوط به خود را دارند. برای اینکه بهتر بتوانید با مفهوم ممبر فیک تلگرام رایگان آشنا شوید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ممبر فیک تلگرام رایگان یکی از انواع ممبر فیک است که برای اضافه کردن آن به کانال خود نیاز ندارید هزینه‌‌ای‌ پرداخت کنید. در این روش افزایش ممبر کاربران اضافه شده به کانال عموما هیچ گونه

ممبر فیک چیست؟

معنی ممبر فیک را از روی اسمش می‌توانیم متوجه شویم. این نوع ممبرها واقعی نیستند. یعنی قطعا یک شخص حقیقی نخواهند بود و وجود خارجی ندارند. ممبر فیک فقط می‌تواند تعداد اعضای یه کانال را افزایش دهد. در واقع بهتر است بگوئیم این ممبرها تقلبی هستند و اطلاعات مشخصی ندارند.

بنابراین اکثر آنها نام‌ها و تصاویر یکسانی دارند و در بیشتر مواقع تایم آنلاین آن‌ها شبیه به هم است. به همین دلیل ما متوجه زمان فعالیت این نوع ممبرها نمی‌شویم.

چه کسانی از ممبر‌های فیک استفاده می‌کنند؟

افرادی هستند که در مورد موضوعات مختلف مطلبی جمع ‌آوری می‌کنند، و می‌خواهند آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند. برای همین گروه یا کانال تلگرامی‌ایجاد می‌کنند و کاربرانی را جذب می‌کنند تا بتوانند مطالب خود را در کانال خود قرار دهند تا مخاطبان بتوانند از آن استفاده کنند.

و یا اینکه شخصی از طریق کانال تلگرامی‌می‌خواهد کسب و کاری در تلگرام راه اندازی کند و کسب درآمد کند. اما بعضی از ادمین‌های این کانال‌ها برای بازدید بیشتر پست‌ها و پیشرفت کانال خود از ممبر‌های فیک تلگرام استفاده می‌کنند و ممبر فیک دریافت می‌کنند. همانطور که گفتیم این ممبرها فقط تعداد اعضای کانال را افزایش می‌دهند و وجود خارجی ندارند.

خرید ممبر فیک تلگرام رایگان

کسب و کارها برای اینکه بتوانند به موفقیت و پیشرفت برسند قطعا نیازمند استفاده از تبلیغات هستند. در واقع تبلیغات یک موضوع بسیار مهم است که باید به آن توجه کرد.

تلگرام فضای بسیار خوبی است و این امکان را به شما می‌دهد که کار خود را معرفی و آن را ارتقا دهید. انجام این کار تکنیک‌های مخصوص به خود را دارد، اما بطور کلی تبلیغات به دو روش آنلاین و آفلاین انجام می‌شود که می‌توان از هر دوی آن‌ها استفاده کرد. بسیاری از ممبر‌های فیک هزینه‌ای به همراه دارند اما اگر به دنبال ممبر فیک رایگان هستید به سختی می‌توانید آن را دریافت کنید.

چطور می‌توانیم برای کانال تلگرامی‌خود ممبر فیک تلگرام رایگان بگیریم؟

امروزه تلگرام جزو بهترین شبکه‌های مجازی دنیاست. بطوری که در ایران، بیش از 40 میلیون توسط کاربران نصب شده است. جالب است بدانید شما هم می‌توانید از تلگرام درآمد میلیونی داشته باشید. اما قطعا برای رسیدن به یک درآمد عالی از تلگرام ملاک‌هایی باید در نظر گرفت. هرچقدر اعضای گروه بیشتر و واقعی‌ باشند درآمد شما هم بیشتر می‌شود. برنامه‌ها و یا ربات‌هایی در تلگرام وجود دارند که شما می‌توانید با استفاده از آن اقدام به گرفتن ممبر فیک کنید.

ربات یکی از قابلیت‌های مهم برای ادمین‌های کانال است که می‌‌توانند از طریق آن ممبر فیک دریافت کنند.

قیمت ممبر فیک تلگرام

شما هرتعداد ممبر فیک بخواهید بگیرید هرکدام قیمت جداگانه‌ای دارد بستگی به نیاز شما دارد. از 10 یا 20 هزار تومان شروع می‌شود.

مثلا :

 • 1000 ممبر فیک تلگرام 20 هزار تومان
 • 2000 ممبر فبک تلگرام 40 هزار تومان
 • 5000 ممبر فیک تلگرام 95 هزار تومان

ممبر‌های فیک تلگرام قیمت‌های مختلفی دارند اما این قیمت‌هایی که برایتان گفتیم جزو ارزانترین‌هاست و معمولا برای کانال‌های عمومی‌ مناسب است. از ویژگی آن‌ها این است مثلا ریزش کمتری دارند و کمتر از 12 ساعت تحویل شما می‌دهند یا اینکه پشتیبانی 24 ساعته هم دارند.

نحوه ساخت ممبر فیک تلگرام رایگان

اگر می‌خواهید ممبر فیک بسازید، ابتدا باید گروه یا کانالی که می‌خواهید برای آن عضو بگیرید را در نسخه اصلی تلگرام راه اندازی کنید. بعد از آن نیاز است یک نرم افزار ساخت شماره مجازی بسازید و یا یک برنامه ساخت عضو فیک تلگرام را نصب کنید. بعد از اینکه شماره مجازی خود را ساختید شما به ساخت یک اکانت دوم در تلگرام‌های غیر رسمی ‌نیاز دارید. بعد از اینکه وارد برنامه شدید و اکانت دوم خود را وارد کردید نحوه کار برنامه ممبرگیر را به شما نشان می‌دهد که چطور می‌توان برای کانال تلگرامی‌خود ممبر فیک گرفت.

راه‌های تشخیص ممبر فیک تلگرام رایگان

اینکه چطور بتوانیم تشخیص دهیم ممبرهای یک کانال یا گروه فیک است یا خیر، در اکثر مواقع کار آسانی نیست. برای شناختن این ممبرها و اعضای تقلبی باید به تعداد اعضا متناسب با بازدید پست‌ها دقت کرد. مثلا اگر عضو کانالی شدید که بیشتر از 4 هزار عضو داشت ولی پست‌‌هایش کمتر از 400 بار بازدید داشته، میفهمیم که درصد بالایی از اعضای این کانال فیک یا غیرواقعی هستند.

چند راه دیگر که می‌توان می‌توان ممبر فیک را تشخیص دهید عبارتند از:

 • برابر بودن بازدید پست‌ها
 • ریزش اعضای کانال
 • افزایش بسیار زیاد اعضای کانل در یک زمان کوتاه

چرا ممبر فیک؟ استفاده از آن سودی هم برای ما دارد؟

اگر می‌خواهید برای کانال خود از این نوع ممبر استفاده کنیم باید بدانیم که ممبرهای فیک تلگرام رایگان هیچ فعالیتی ندارند و نمی‌توانند پست‌های ما را مشاهده کنند. به همین دلیل تعداد زیادی از ادمین‌ها اقدام به خرید بازدید، سین و یا ویوی تلگرام می‌کنند.

اگر شما فک می‌کنید می‌توانید با خرید ممبر فیک تلگرام رایگان کسب درآمد کنید این کاملا اشتباه است. این کار ممکن نیست. فقط در صورتی می‌توانید این کار را انجام دهید که کانال شما تعداد زیادی اعضای واقعی داشته باشد. در غیر این صورت این کار نتیجه‌ای برای شما نخواهد داشت.

آیا ممبر فیک ریزش دارد؟ چگونه؟

بله، همه کانال‌هایی که از ممبر فیک استفاده می‌کنند با ریزش ممبر‌ها روبه رو می‌شوند. و به خاطر ارزان بودن قیمت هر هزار ممبر فیک و اینکه به راحتی می‌توان آن‌ها را دریافت کرد، افراد زیادی اقدام به خرید آن می‌کنند. اخیرا به دلیل برورسانی‌های اخیر تلگرام در اقدامی ‌سراسری در اواخر سال 95 تلگرام روی خطوط مجازی حساس شد و همه این خطوط دیلیت اکانت شدند.

خیلی وقت‌ها کانال‌ها اعضای کانال خود را از دست داده و روز به روز از تعداد آن‌ها کم می‌شود. حتما این موضوع برایتان پیش آمده است که در کانالی عضو بوده و بعد از چند روز متوجه می‌شوید که تعداد زیادی اعضای کانال کم شده‌اند و همین اقدام تلگرام باعث شده است بازار خرید ممبر تلگرام رایگان تعطیل شود. پس ریزش امکان پذیر است.

6 روش اصولی برای افزایش ممبر کانال تلگرام

 • هدفتان را مشخص کنید و بعد کانال خود را بسازید
 • محتوای با کیفیت و جذاب تولید کنید
 • پروفایل خود را خلاقانه بسازید
 • در تولید محتوا از کاربرانتان کمک بگیرید
 • مسابقه برگزار کنید و جایزه بدهید
 • پست‌های کانال خود را اختصاصی کنید

در مقاله ممبر فیک تلگرام رایگان چه گفتیم؟

در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره کردیم که ممبر فیک تلگرام سودی برای شما ندارد. ما به شما پیشنهاد نمی‌کنیم که از این نوع ممبر‌ها استفاده کنید، زیرا اگر اعضای خود را با ممبر فیک افزایش دهید امکان ریزش هم وجود دارد. بهتر است برای جذب اعضای واقعی و اینکه نتیجه خوبی از کارتان بگیرید از روش‌های جذب اعضای واقعی که به آن اشاره کردیم، استفاده کنید.

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.